KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712041
nr 1571 2041
Blandteknik
Vladyslav A (f. 1988, Ukraina). "Blommor". Signerad. Duk, oramad, 40x30
måndag 16 oktober 2023
kl 20:37:26
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Specialauktion i samarbete med Horizon of the Future ICF och Samarbete för Ukraina säljs ett antal föremål och konstverk som donerats av konstnärer, verksamma i Ukraina.
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE